Kolorowe umywalki w łazience
2018-02-02
Łazienki zazwyczaj wyposażone są w białą ceramikę, jest to uniwersalne rozwiązanie, które zawsze będzie na czasie. Jednak coraz częściej można spotkać się z zainteresowaniem innymi rozwiązaniami.

 

Kolorowe umywalki – kształty i rozwiązania

Kolorowe umywalki wyróżniają się nie tylko kolorem, ale także kształtem, a co za tym idzie sposobem umiejscowienia w łazience. W nowoczesnych łazienkach coraz częściej można je spotkać, przez co wnętrze zyskuje na oryginalności. 

Wiele osób uważa, że łazienka z umywalką w nietypowym kształcie oraz o intensywnym kolorze, nie sprawdzi się w praktyce. Jednak warto dać im szansę, ponieważ każdy z kształtów można efektywnie wkomponować w wystrój łazienki, wystarczy odkryć potencjał kolorowej umywalki.  
 

Kolorowe umywalki a styl łazienki

Kolorowa ceramika w łazience sprawdzi się w każdym stylu, nawet tym surowym, industrialnym czy skandynawskim. Jak to możliwe? Zwyczajnie, dodanie do łazienki w stylu skandynawskim akcentu w zieleni lub czerni, na pewno nie zaburzy całości, a wręcz doda jej charakteru. W łazience o stylu industrialnym można postawić na czarną umywalkę, ponieważ ten kolor idealnie współgra z surowym tłem tj. betonem, cegłą, czy też metalem. Łazienka w bardziej pałacowym stylu idealnie przyjmie umywalkę złotą, która nada wnętrzu ciepła i podkreśli bogaty wystrój całego pomieszczenia. Z kolei łazienki orientalne świetnie sprawdzają się w połączeniu z niebieskimi, zielonymi lub czerwonymi umywalkami.

 

Dodatki do kolorowych umywalek

Do ciekawych umywalek, warto pomyśleć o zamontowaniu interesującej baterii, która zgra się z całą aranżacją. Dla odważnych osób poleca się zestawienie kolorowej umywalki z sedesem i bidetem, wtedy w łazience uzyska się konsekwentny styl, który na pewno będzie się wyróżniał.  Na rynku wielu producentów oferuje serie tego typu, więc wybór jest naprawdę obszerny. 
 

Nie wiesz jak zaaranżować łazienkę?

Chciałbyś dodać nieco kolorów do swojej łazienki, ale nie jesteś pewien czy wszystko będzie ze sobą odpowiednio współgrało? Zleć to naszemu biuru projektowemu – na pewno uda nam się odzwierciedlić Twoją wizję, w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami i funkcjonalnością. 
 
Odwiedź nas:
ul. Jaśkowicka 15 Tychy
Zadzwoń do nas:
517 517 878
Napisz wiadomość:
lazienki@tokahome.pl
Zobacz także
TOKA + HOME