Łazienka oczami mężczyzny
2017-11-27
Mężczyźni bardzo często mają nieco inne podejście do aranżacji wnętrz niż kobiety – zazwyczaj męskie przestrzenie charakteryzuje minimalizm i prostota z dodatkiem nowoczesnych rozwiązań. 

łazienki Tychy

Kolory w męskiej łazience 


Najczęściej wykorzystywane w męskiej łazience są kolory naturalne i stonowane, takie jak biel, czerń, szarości, delikatne odcienie zieleni i błękitu. Jednak zdarza się także, że na ścianach pojawiają się mocne akcenty takie jak pomarańcz, czy żółć, które łączy się ze stonowanymi, wcześniej wymienionymi kolorami. 
 

Materiały w męskiej łazience


Jeżeli chodzi o materiały zastosowane we wnętrzu, to zdecydowanie królują tutaj drewniane wstawki, a także surowy beton i kamień. Jeżeli łazienka jest nastawiona na styl loft, pojawia się także metal i cegła. 

łazienki śląsk
 

Meble w męskiej łazience 


Tak jak już zostało wspomniane, męska łazienka najczęściej jest minimalistyczna, dlatego zazwyczaj stosowane są szafki, które są w stanie schować wszystkie akcesoria łazienkowe. Meble są proste, eleganckie, a zarazem funkcjonalne. Są wyposażone w pojemne szuflady i półki. Co najważniejsze, zachowanie minimalizmu i prostoty nie oznacza, że łazienka będzie nudna, a wręcz przeciwnie – będzie nowoczesna i dobrze zaaranżowana. Do całości używa się klasycznej białej ceramiki, która dopełnia wnętrze. Akcesoria łazienkowe takie jak wieszaki, dozowniki do mydła, czy ręczniki są dopasowane reszty elementów. 

łazienka tychy

Zastosowanie nowinek technologicznych


Nowoczesne gadżety to nieodłączny element męskiej łazienki. W pomieszczeniu może zostać zamontowane lustro z ekranem telewizyjnym czy też wodoodporny głośnik Bluetooth. Dzięki temu można podczas kąpieli oglądać ulubione programy, lub słuchać muzyki podłączonej do dowolnego urządzenia w domu.
 

Aranżacja łazienki dla mężczyzny


Jeżeli szukasz firmy, która stworzy dla Ciebie idealne wnętrze, napisz do nas. Zaaranżujemy męską łazienkę z uwzględnieniem wszystkich wymagań i preferencji. 
Odwiedź nas:
ul. Jaśkowicka 15 Tychy
Zadzwoń do nas:
517 517 878
Napisz wiadomość:
lazienki@tokahome.pl
Zobacz także
TOKA + HOME