Łazienka prosto z ekskluzywnego hotelu
2017-10-03
W hotelach o wysokim standardzie spotykamy łazienki, które charakteryzują się precyzyjnym doborem urządzeń i dodatków, luksusowymi rozwiązaniami, a także pięknym wykończeniem. Jednak taką szykowną aranżację można mieć także w swojej łazience! Przedstawiamy kilka wskazówek, jak sprawić by nasza łazienka miała pięć gwiazdek. 

Ekskluzywna domowa łazienka

Aby zakosztować nieco luksusu nie trzeba meldować się w hotelach o wysokim standardzie, mamy możliwość stworzenia sobie takiego poziomu we własnej łazience. Co ważne, taka łazienka wcale nie charakteryzuje się brakiem praktyczności, wręcz przeciwnie – wszystkie rozwiązania sprawiają, że codzienna toaleta staje się bardzo przyjemna i relaksująca. Łącznie stylu z funkcjonalnością nie jest żadną przeszkodą. 
 

Style łazienek hotelowych

W luksusowych hotelach możemy najczęściej spotkać m.in.:
 
 • styl retro
 • styl vintage
 • styl nowoczesny
 • styl angielski
To na jaki styl się decydujemy jest zależne wyłącznie od gustu, ponieważ każdy z nich można sprawnie przełożyć na domowe warunki.

aranżacja łazienki
 

10 kroków do urządzenia luksusowej łazienki

 
 1. Wybierając wyposażenie i materiały, należy puścić wodzę fantazji i nie myśleć wyłącznie o stronie praktycznej. Oczywiście urządzenia muszą być solidne i niezawodne, ale należy pamiętać że wygląd, wykończenie i wrażenie jakie robią przedmioty, wpływa na efekt końcowy.
 2. Łazienka musi być przytulna, czyli należy zrezygnować z klasycznej bieli płytek ceramicznych, na korzyść takich z bardziej wyszukanymi wzorami i kolorami.
 3. Warto na niektórych ścianach zastosować farbę w ciemnym, głębokim odcieniu. 
 4. Tapeta z barokowym wzorem również doda wnętrzu klasy.
 5. Postaw na armaturę podtynkową - jest ona często instalowana w luksusowych łazienkach. 
 6. Mimo że podwieszane urządzenia sanitarne są w modzie, warto z nich zrezygnować na korzyść klasycznych, stojących rozwiązań.
 7. Najlepiej wybrać umywalkę na nóżkach lub konsole umywalkowe, nie tylko pięknie się prezentują, ale także są bardzo praktyczne. 
 8. Zastosuj żyrandol jako oświetlenie, a także wiszące lamki ścienne z ozdobnymi elementami.
 9. Wybierz duże lustro z ozdobnymi ramami – to zawsze nadaje klasy pomieszczeniu.
 10. Dopełnij wnętrze dywanikiem z klasycznym wzorem.
wizualizacja łazienek

Aranżacja łazienek 

Chcesz urządzić u siebie w domu luksusową łazienkę? Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Zaprojektujemy i zaaranżujemy dla Ciebie iście królewskie wnętrze, które będzie jednocześnie funkcjonalne.  
 
Odwiedź nas:
ul. Jaśkowicka 15 Tychy
Zadzwoń do nas:
517 517 878
Napisz wiadomość:
lazienki@tokahome.pl
Zobacz także
TOKA + HOME