NASZ ZESPÓŁ
TOKA+ŁAZIENKI

Nasz zespół tworzą profesjonaliści o wieloletnim doświadczeniu na rynku. Do naszego zespołu należą nie tylko architekci, ale także stolarze, glazurnicy, szklarze, specjaliści od elektryki, podłóg i mebli. Dzięki latom współpracy wiemy, że możemy na nich polegać. Aby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie stale podnosimy nasze kwalifikacje. Projektanci łazienek śledzą najnowsze trendy w projektowaniu na targach międzynarodowych oraz poznając proces produkcji materiałów w fabrykach naszych dostawców. Wykonawcy poszerzają swój park maszynowy oraz możliwości technologiczne. Biorą udział w wielu szkoleniach technicznych. Wszystko po to aby nasze realizacje były na najwyższym poziomie. Powierzając nam pracę nad Twoją łazienką zyskujesz gwarancję satysfakcji ze współpracy z doświadczonymi profesjonalistami, oszczędzając swój czas i energię poświęconą na organizację prac remontowych. 

Marta Kilan
CEO, właściciel TOKA+ŁAZIENKI

Pomysłodawca i współzałożyciel pracowni TOKA+ŁAZIENKI. Absolwentka Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach. Nieokiełzana wyobraźnia pozwala jest tworzyć projekty, które nie jeden raz zostały wyróżnione i docenione. 
Tomasz Słomka
CEO, właściciel TOKA+ŁAZIENKI

Pomysłodawca i współzałożyciel pracowni TOKA+ŁAZIENKI. Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach. W zawodzie projektanta wnętrz od 12 lat. Dąży do tworzenia wnętrz pięknych ale przede wszystkim praktycznych.
Odwiedź nas:
ul. Jaśkowicka 15 Tychy
Zadzwoń do nas:
517 517 878
Napisz wiadomość:
lazienki@tokahome.pl
Zobacz także
TOKA + HOME